1. AUTO NA MIERU 1.1 Prečo CAR POSITIVE 1.2 Postup pri kúpe 1.3 Úspora nákladov 2. NOVÉ AUTOMOBILY 3. JAZDENÉ AUTOMOBILY 3.1 Postup pri kúpe

1. UŠETRÍME VÁM STOVKY AŽ TISÍCE EUR  - a to vhodným výberom automobilu, ktorý Vám poskytne najvyššiu úžitkovú hodnotu a pri ktorom pre Vás odsledujeme nielen výhodnú kúpnu cenu, ale predovšetkým celkové náklady na prevádzku. Umožníme Vám vopred naplánovať Vaše výdavky, v dôsledku čoho sa vyhnete akýmkoľvek nepríjemným prekvapeniam.


Zabezpečením automobilu za výhodnú kúpnu cenu, vďaka našej spolupráci so slovenskými ale aj zahraničnými predajcami automobilov, Vám vieme garantovať nižšiu cenu automobilu ako sú bežné predajné ceny na Slovensku, a to všetko bez toho, aby ste boli vystavený nepríjemnému vyjednávaniu o výške kúpnej ceny.

 

2. UŠETRÍME VÁM DESIATKY HODÍN ČASU - čas strávený hľadaním vhodného automobilu, surfovaním na internete, čítaním časopisov, detailným študovaním technických parametrov, návštevami u predajcov, dohadovaním sa o výhodnej kúpnej cene a nekonečnými debatami o správnom výbere automobilu, venujte radšej Vašej rodine a priateľom, Vaším koníčkom alebo Vašej práci.

 

Nás sféra automobilového priemyslu baví, venujeme sa jej 12 hodín denne a snažíme sa v nej byť najlepší, tak prečo by ste práve Vy mali míňať svoj voľný čas hľadaním najvýhodnejšieho riešenia?


V prípade spolupráce so spoločnosťou CAR POSITIVE s.r.o. budete mať o všetko postarané, zabezpečíme pre Vás všetky potrebné úkony spojené s kúpou nového automobilu. V prípade dohody sa navyše môžeme stretnúť aj u Vás doma alebo na Vašom pracovisku.


3. SLUŽBY URČENÉ ŠIROKÉMU OKRUHU ZÁUJEMCOV - vieme, že sú medzi nami aj takí, ktorých autá len málo alebo vôbec nezaujímajú, no predsa ho potrebujú k svojmu každodennému životu.


Sme jedna z mála spoločností, ktorá nechce Vašu nevedomosť zneužiť, ale práve naopak, poskytnúť Vám práve toľko informácii a poznatkov, aby ste sa mohli sami rozhodnúť, ktorá z ponúkaných možností je pre Vás najvýhodnejšia.


Poznáme však aj automobilových nadšencov, ktorí sa denne zaujímajú o autá. Im vyhovieť je pre nás obrovskou výzvou, ktorú ale radi prijmeme, keďže aj im máme čo ponúknuť.  

 

4. MÁME VLASTNÉ PROSTRIEDKY A DATABÁZU - na to, aby sme Vám zodpovedne vedeli nájsť najvýhodnejšie riešenie a ponúknuť automobil za výhodných cenových podmienok. Máme potrebné znalosti a dostaneme sa k informáciám, ku ktorým by ste sa Vy nikdy alebo len s veľkými ťažkosťami dostali.

 

5. SME NESTRANNÍ -  princíp našich služieb je založený na skutočnosti, že nie sme nikomu (žiadnemu predajcovi ani značke) zaviazaní, v dôsledku čoho či sa jedná o nový alebo jazdený automobil, zo Slovenska alebo zo zahraničia, naším jediným cieľom je, aby ste dostali automobil, ktorý najlepšie vyhovie Vaším požiadavkám.

svk

created by WEBSTEP © 2011