1. AUTO NA MIERU 1.1 Prečo CAR POSITIVE 1.2 Postup pri kúpe 1.3 Úspora nákladov 2. NOVÉ AUTOMOBILY 3. JAZDENÉ AUTOMOBILY 3.1 Postup pri kúpe
Táto služba je určená pre tých, ktorí:

1. hľadajú jazdený automobil podľa vlastnej špecifikácie, alebo

2. majú už vopred vybraný konkrétny automobil a potrebujú sa uistiť, že je v dobrom, resp. v majiteľom deklarovanom technickom stave, príp. si chcú nechať porovnať viaceré vyhliadnuté automobily a vybrať z nich ten automobil, ktorého kúpa je najvýhodnejšia.

Najčastejšie požiadavky zákazníkov pri kúpe jazdeného automobilu:

1. výhodná cena - kontrolujeme všetky dostupné zdroje a možnosti kúpy,

2. spoľahlivosť, istota deklarovaného stavu - vyberáme automobily zo spoľahlivých zdrojov a v prípade potreby ich dávame detailne preveriť ešte pred samotnou kúpou v nezávislých technických kontrolných staniciach,

3. pohodlnosť - vykonáme za Vás všetky úkony pri kúpe automobilu, ktoré by Vám inak zabrali desiatky hodín Vášho času,

4. informovanosť o priebehu kúpy - o celom priebehu kúpy budete vopred informovaný,

5. obchod zabezpečený spoľahlivou spoločnosťou - kontrolu a prevzatie automobilu zabezpečujeme my sami, pretože len takto Vám vieme zaručiť maximálnu obozretnosť pri kúpe jazdeného automobilu.

Vašu požiadavku na kúpu jazdeného automobilu môžete zadať prostredníctvom kontaktného formulára alebo nás kontaktujte telefonicky.

Pri zadávaní požiadavky je dôležité, aby ste Vašu predstavu o vybranom automobile čo najrozsiahlejšie popísali. Zamerajte sa hlavne na popis modelu a karosárskej verzie, motorizácie, prevodovky, roku výroby, maximálneho počtu najazdených km, výbavy a samozrejme predstavovanému cenovému stropu.

V prípade, že máte pochybnosti o správnosti výberu, Vám odporúčame využiť našu službu Auto na mieru, o ktorej sa dozviete viac tu a ktorá Vám zaručene zabezpečí istotu správneho výberu.
svk

created by WEBSTEP © 2011